רונית זילברשטיין יהלומנית פרטית, מציעה הצעה שקשה לעמוד בפנייה: תכשיטים משובצים ביהלומים באיכות ללא פשרות, ובמחיר הנמוך בעשרות אחוזים מהמקובל בשוק

היהלומנות הפרטית פותחת עולם חדש ומרתק שבו הלקוח נחשף לראשונה, בארץ, לרזיי עולם היהלומים שעד היום היה מסתורי ומובן רק לעוסקים בו.

היהלום הוא מרכז התכשיט, ולכן , אומרת רונית, יש לבחון אותו כשהוא נקי מכל מבנה עיצובי “כשהיהלום כל כך איכותי, למה להסתיר את התוצר הטבעי עם עיצוב טרנדי בר חלוף מעשה ידי אדם?”

“המושג טרנד אינו מתחבר לדעתי ליהלומים שכן –Diamonds are forever הם לא מתכלים (כיאה למינרל הקשה ביותר בטבע) ומסמלים בעיניי את רצון בני האדם להנציח את הדברים היפים, הרגעים המרגשים בחיים שהובילו להענקת היהלום”..

אחרי תהליך הבחירה, משובץ  היהלום בתכשיט  מתוך מגוון גדול של שרשראות, צמידים, עגילים וטבעות. בפגישה אישית מתאימה רונית את היהלום ללקוח תוך הקשבה לצרכים וליכולת האישית של כל אחד. במפגש, ניתן הסבר פרטני לגבי היהלום המבוקש, מגוון רמות הניקיון, הצבע וצורות החיתוך הקיימות. כל יהלום נושא מספר, תעודת זהות הייחודית לו ומותאם באופן אישי לצרכיו הייחודיים של הלקוח, כל זאת תוך שקיפות מלאה.

רונית זילברשטיין למדה גמולוגיה ממומחים המובילים בשוק היהלומים בארץ, ופועלת למעלה מ 10 שנים בתחום היהלומנות הפרטית כנישה פרטית לקהל חיצוני המעוניין לרכוש יהלומים ישירות מחברה יבואנית וע”י כך לחסוך את פער התיווך והעמלות הנהוגות בענף, עד כדי עשרות אחוזים.

רונית אומרת נחרצות:

אם אתם באמת מחפשים את היהלום הבא שלכם, האמיתי, האיכותי, אני הכתובת שלכם:

  • רק יהלומים טבעיים
  • לא משופרים
  • לא מטופלים
  • לא מעושרים

שכן יהלומים שעברו תהליך, של שיפור רמת הניקיון או הצבע, הם תמיד פחות טובים מאלה הטבעיים (לכן עברו שיפוץ פנימי..). מחירם הנמוך מהווה אף הוא מדד לאיכותם הנמוכה ומחייב, על פי החוק, גילויי נאות מצד המוכר.

  • לכל יהלום –  תעדה גמולוגית בינלאומית ממוספרת המלמדת על איכותו וערכו על פי מדדים מקצועיים.
  • קשר אישי – עם רונית עצמה  לאורך כל הדרך, כולל ליווי וטיפול תחזוקתי לאורך השנים.
  • חיסכון של פערי תיווך ועמלות הנהוגות בענף והתוצאה: מחירים נמוכים ב 50% מתחת למחירון איידקס המומלץ לצרכן ובכ30% מתחת למחירון רפפורט הבינלאומי של הבורסות.