ישנן עדויות שכבר בימי רומי העתיקה ענדו נשים טבעות אירוסין על הקמיצה ביד שמאל. נהוג היה להעניק שתי טבעות- האחת מזהב- לראווה  והשנייה מברזל ששימשה את האישה בעודה עסוקה בעבודות הבית.

התיעוד ההיסטורי הראשון של הענקת טבעת אירוסין משובצת ביהלום, נרשם לזכותו של

הארכידוכס מקסימיליאן מאוסטריה, כאשר הציע לבת האצולה מארי דוכסית בורגונדי להינשא לו ב-1477

מאז עברו טבעות האירוסין גלגולים שונים ושיבוץ היהלום בטבעת אירוסין היה בעקר נחלתם של האריסטוקרטים.

במאה העשרים, נתבע הסלוגן – ‘יהלומים הם לנצח’ ומכאן החיבור לקדושת הנישואין היה ברור, והשילוב של יהלומים וטבעות אירוסין הפך למובן מאילו. כך נוצר מצב שטבעות אירוסין העשויות יהלומים יקרים הפכו לחלק בלתי נפרד ממוסד הנישואין וכיום, אין אף הצעת נישואין שאינה כוללת טבעת אירוסין מיוחדת עבור הכלה המיועדת.

צפה בקטלוג צמידי יהלומים

טבעות אירוסין המועדפות עליכם ביותר

 

סטטיסטית-  98% מהרכשים אצלי טבעות אירוסין – מעדיפים טבעת אירוסין סוליטר. טבעת  זהב משובצת ביהלום אחד בחיתוך עגול . המשתנה בטבעת אירוסין סוליטר הוא בעקר גודל היהלום והאיכות שלו. סוליטר הינו יהלום גדול ומושך את העין אשר שובה כל מתבונן בעל יופי עדין ובולט. יושב בצורה יוצאת דופן על טבעת זהב מיוחדת במינה.

למה גברים מעדיפים טבעת אירוסין מסוג סוליטר?

  • כי זו ההנחיה שהם מקבלים מהכלה המיועדת… רמזים עבים שהיא זורעת כולל מפרט טכני לגבי גודל היהלום…
  • מסורת- שהתגבשה  בשנות ה- 90 של המאה 21  
  • קלאסיקה –  כך עונדות כולן
  • מראה עדין שמשאיר לידו מקום לטבעת הנישואין

צפו בטבעת אירוסין טיפה

 

ההשפעה של הרשתות החברתיות על בחירת טבעות אירוסין ועל עולם התכשיטים בכלל

 

הרשתות החברתיות המוצפות בתמונות  ותופעת “הקרדישיינס” שמאדירים כל מה שהוא גדול ובולט יותר מהאחר- אינם מסייעים בהכרח בשיקול הדעת בבחירת טבעת אירוסין ומביאים את הצעירים לבלבול גדול.

בחירת תכשיט משובץ ביהלומים וטבעת אירוסין כמיוחד, הינו תהליך מורכב בו משתפת רונית את הקונה במבחר העומד לרשותה תוך התאמה מדויקת לצרכים וליכולת של הקונה. איכותה של האבן נמדדת לפי פרמטרים מקצועיים ולכל יהלום יש ת.ז. שהיא תעודה גמולוגית מקצועית המעידה על איכות האבן- גודל/ שקיפות/ צבע כמו גם פגמים בלתי נראים לעיין. כל הגורמים האלה קובעים את מחיר הטבעת. לעיתים ישנה נטייה לבחור באבן גדולה , יקרה, שמרצה צורך רגשי (להעניק או לחילופין , לעמוד בציפיות..) אבל לא בהכרח מתאימה לעונדת. התאמת תכשיטי  היהלומים למבנה הגוף חשובה לאין שיעור ולכן רצוי לקחת בחשבון את מבנה כף היד…

מתוך ניסיונה רב השנים מצליחה רונית לחבר בין כל המרכיבים ולמרבה השיחה ‘חיתנה’ הרבה מאוד זוגות שברבות השנים חזרו ורכשו תכשיטים נוספים לציון שמחות משפחתיות נוספות.    רונית זילברשטיין – יהלומנית פרטית. ניסיון עשיר, מומחיות בתכשיטי יהלומים מעוצבים לכל מטרה. התקשרו עכשיו להצעת מחיר משתלמת.

לצפייה בקטלוג טבעות אירוסין מעוצבות

לקריאה נוספת בנושא טבעות אירוסין

לצפייה בקטלוג犀利士
שרשראות יהלומים